Loading

Преди 4 години - Местни Избори 2007

Местни избори 2007 - нищо не се губи, а от една партия отива в друга

Кои бяха кандидатите в листите за изборите преди 4 години. Къде са сега, участват ли? Ето и списъка на кандидатите за кметове и общински съветници от Избори 2007: Кандидатски листи КМЕТ НА ОБЩИНА Брезник

5 Емилия Вилчова Вълова - Политическа партия "НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ СИМЕОН ВТОРИ"
8 Валентин Крумов Павлов - Политическа партия "СЪЮЗ НА СВОБОДНИТЕ ДЕМОКРАТИ"
9 Христо Димитров Миленков - Коалиция ОБЕДИНЕНИЕ ЗА БРЕЗНИК: "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ", "ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ", "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ", "СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ "ЗАЩИТА"
10 Васко Стоилов Попов - Коалиция БЪДЕЩЕ ЗА ГРАОВО: "НОВОТО ВРЕМЕ", "ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ", "ВМРО - БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ" , "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ", "ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ ЖЕНИ"
11 Кирил Петров Вацев - Политическа партия "АТАКА"
13 Мария Асенова Добревска - Политическа партия "ГЕРБ"

ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ Политически партии и коалиции на политически партии

1. Политическа партия "ПОЛИТИЧЕСКО ДВИЖЕНИЕ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"

Ваньо Добринов Колев
Десислава Христова Христова
Иво Сашков Секиранов
Методи Иванов Симов
Румен Георгиев Горянов
Димитър Асенов Димитров
Анета Първанова Симова
Диана Евлогиева Димитрова

2. Политическа партия "КОМУНИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ НА БЪЛГАРИЯ"

Стоил Крумов Илиев

3. Политическа партия "БЪЛГАРСКА КОМУНИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ"

Димитър Славчев Войнов
Симеон Петров Симов
Георги Славчов Наков

4. Политическа партия "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ"

Георги Радев Лазаров
Валери Величков Величков
Десислава Иванова Стоилова
Румяна Георгиева Герова
Петър Иванов Петров
Валентина Генадиева Величкова
Кирил Филипов Иванов
Първан Малинов Първанов
Атанаска Иванова Варадинова
Шкойно Георгиев Величков
Христина Миткова Петрова
Борислав Григоров Стоянов

5. Политическа партия "НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ СИМЕОН ВТОРИ"

Емилия Вилчова Вълова
Васко Миланов Василев
Росен Славчов Огнянов
Валентин Николов Петков
Стефан Богданов Христов
Даниела Георгиева Горянова
Янка Миланова Хранова
Свилен Илиев Миленов
Евтика Йосифова Тодорова
Виолета Венциславова Мирчева
Бистра Новкова Кръстева
Бистра Михайлова Борисова

6. Коалиция ЛЮБАШ: "СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ "ЗАЩИТА", "ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ"

Борис Георгиев Борисов

7. Политическа партия "ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ"

Гинка Симова Мирчева-Теофилова
Ани Божидарова Иванова
Петя Георгиева Борисова

8. Политическа партия "СЪЮЗ НА СВОБОДНИТЕ ДЕМОКРАТИ"

Валентин Крумов Павлов
Иван Тодоров Гешев
Кирил Асенов Кирилов
Валентин Иванов Костов

10. Коалиция БЪДЕЩЕ ЗА ГРАОВО: "НОВОТО ВРЕМЕ", "ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ", "ВМРО - БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ" , "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ", "ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ ЖЕНИ"

Васко Стоилов Попов
Виолета Владимирова Борисова
Веска Стоянова Илиева
Иван Иванов Петров
Румяна Стоилова Найденова
Магдалена Любомирова Донева
Станислав Костадинов Станиславов
Тодор Раенков Тодоров
Снежана Любомирова Лазарова
Камелия Славчова Модева
Евелина Кирилова Борисова
Мариела Велинова Кирова
Силвия Горянова Димитрова

11. Политическа партия "АТАКА"

Кирил Петров Вацев
Георги Григоров Модев
Горян Иванов Георгиев
Денчо Аспарухов Миланов
Богомил Борисов Григоров
Асен Карамфилов Иванов
Христина Димитрова Давидкова
Серьожа Василев Петров

12. Политическа партия "СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ"

Максим Стоянов Иванов
Асен Борисов Асенов
Асен Александров Асенов
Иванка Цветкова Петрова
Стоян Любчов Стоянов

13. Политическа партия "ГЕРБ"

Мария Асенова Добревска
Емил Малинов Димитров
Теодоси Генов Вълов
Богиня Йосифова Рабакова
Виолета Георгиева Карадимова
Евдокия Стоянова Асенова
Мария Асенова Николова
Тодор Горянов Тодоров
Йорданка Евлогиева Ушашка
Асен Стоянов Петров
Григор Стратиев Григоров
Косара Христова Асенова
Марияна Савова Стефанова

14. Политическа партия "ПОЛИТИЧЕСКО ДВИЖЕНИЕ "ЕВРОРОМА"

Галина Георгиева Цветанова
Любен Костов Иванов

15. Политическа партия "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ"

Петрана Димитрова Михайлова
Иван Димитров Ставрев
Валери Смиленов Стоилов
Зоя Петрова Захариева
Ема Арахангелова Михайлова
Пирина Илчева Пиринчева
Мая Петрова Младенова
Радослав Райчов Симов
Клара Василева Илиева
Христо Йорданов Кузов
Венета Димитрова Крумова
Кънчо Асенов Атанасов
Пейчо Арсов Панов

16. Политическа партия "ЗЕЛЕНА БЪЛГАРИЯ"

Мирослава Андонова Костадинова
Ирена Иванова Драгомирова
Антоанета Михайлова Асенова
Анита Николова Петрова
Евдокия Райкова Жмиркова
Даниела Петрова Павлова
Златка Кръстева Улева

Източник: http://www.mi2007.org/lists1/14/1408.html

Публикувай нов коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

breznikonline