Loading

Областно футболно първенство:резултати и класиране

Местоположение

Bulgaria
42° 40' 22.2384" N, 22° 52' 54.39" E

 

Северна "А" ОФГ

3-ти кръг

Резултати:

Черногорец - Бенковски     8:1

Струма - Рудчичар   5:0

Габер- Ботев   3:2

ФК "Миньор" 1919 - Дружба   1:1

Партизан -Морена   8:0

Пирин - Минерал    1:1

Струма - Рудничар  5:0

Габер - Ботев            3:2

Минор 1919 - Дружба         1:1

Партизан - Морена  8:0

Пирин - Минерал    1:1

 

Класиране:

1. ФК Габер                           20-3    9

2. ФК Партизан                     13-1    9

3. ФК Черногорец                 13-1    7

4. ФК Струма                        8-2      6

5. ФК Минерал                      6-4      4

6. ФК Дружба                        3-3      4

7. ФК Пирин                         8-5      4

8. ФК Миньор 1919              7-5       4

9. ФК Ботев                           2-6      1

10. ФК Рудничар                   0-10    0

11. ФК Бенковски                 2-15    0

12. ФК Морена                      1-20    0

 

Южна "А" ОФГ

3-ти кръг

Резултати:

Бенковски - Свраките          6:1

Сарата - Верила                    0:0

Левски - Върба                     1:4

Ботев - Стр.сокол                 5:1

Дрен - Светля                       1:2

 

Класиране:

1. ФК Верила                         9-3      7

2. ФК Сарата 1                      1-2      7

3. ФК Ботев                           12-4    7

4. ФК Върба                           6-4      3

5. ФК Струмски сокол         3-14    3

6. ФК Левски                         4-6      3

7. ФК Бенковски                   6-6      3

8. ФК Светля                         4-9      3

9. ФК Дрен                            4-5      2

10. ФК Свраките                   6-12    1

 

Западна "А" ОФГ

3-ти кръг

Резултати:

Маниш - Дивотино              8:0

Ерма - Чорни                        1:0

Балкан - Китка                      6:2

Енергетик - Студена            3:0

Западно ехо - Солей             1:1

 

Класиране:

1. ФК Балкан                         13-5    9

 2. ФК Чорни                         5-1      6

 3. ФК Ерма                           5-1      6

4. ФК Енергетик                   5-0      6

5. ФК Маниш                        10-4     6

6. ФК Западно ехо                2-3      4

7. ФК Китка                           4-8      3

8. ФК Солей                          2-5      1

9. ФК Студена                       2-10    0

10. ФК Дивотино                  0-11    0

 

 

 

 

 

 

Публикувай нов коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Местоположение

Javascript is required to view this map.
breznikonline