Loading

Програмата на "Чорни", "Балкан" и "Западно ехо"

В неделя започва първенството на Западната "А" ОФГ с участието на три отбора от община Брезник. Промяната е, че "Дружба" отиде в северната група, тък пък се появява отборът на "Енергетик". Ето цялата програма за есенния полусезон:

 

ЗАПАДНА "А" ОФГ - ЕСЕН 2011

 

ПРОГРАМА

 

 

 

КРЪГ 1 – 10/11.09. – 17,00 часа

1 ФК ЧОРНИ 1920(БРЕЗНИК) - ФК ДИВОТИНО(ДИВОТИНО) - Н    

2 ФК МАНИШ(ЦЪРКВА) - ФК КИТКА(ВИТАНОВЦИ)  - Н         

3 ФК ЕРМА(ТРЪН) - ФК СТУДЕНА(СТУДЕНА, ПЕРН.) - Н     

4 ФК БАЛКАН(БАНИЩЕ) - ФК СОЛЕЙ 97(ПЕРНИК) – С 10,30 ч        

5 ФК ЕНЕРГЕТИК(ПЕРНИК) - ФК ЗАПАДНО ЕХО(БЕГУНОВЦИ) – С 10,30 ч

           

КРЪГ 2 – 17/18.09. – 17,00 часа

6 ФК ДИВОТИНО - ФК ЗАПАДНО ЕХО - Н        

7 ФК СОЛЕЙ 97 - ФК ЕНЕРГЕТИК – С

8 ФК СТУДЕНА - ФК БАЛКАН - Н

9 ФК КИТКА - ФК ЕРМА – С

10 ФК ЧОРНИ 1920 - ФК МАНИШ - Н

 

КРЪГ 3 – 24/25.09. – 17,00 часа

11 ФК МАНИШ - ФК ДИВОТИНО - Н

12 ФК ЕРМА - ФК ЧОРНИ 1920 - Н

13 ФК БАЛКАН - ФК КИТКА - Н      10,30 ч

14 ФК ЕНЕРГЕТИК - ФК СТУДЕНА – С 10,30 ч  

15 ФК ЗАПАДНО ЕХО - ФК СОЛЕЙ 97 - Н

 

КРЪГ 4 – 01/02.10. – 16,00 часа

16 ФК КИТКА - ФК ЕНЕРГЕТИК – С

17 ФК ЧОРНИ 1920 - ФК БАЛКАН - Н

18 ФК МАНИШ - ФК ЕРМА - Н

19 ФК ДИВОТИНО - ФК СОЛЕЙ 97 - Н

20 ФК СТУДЕНА - ФК ЗАПАДНО ЕХО - Н

 

КРЪГ 5 – 08/09.10. – 16,00 часа

21 ФК ЕРМА - ФК ДИВОТИНО - Н

22 ФК БАЛКАН - ФК МАНИШ – Н 10,30 ч

23 ФК ЕНЕРГЕТИК - ФК ЧОРНИ 1920 – С 10,30 ч

24 ФК ЗАПАДНО ЕХО - ФК КИТКА - Н

25 ФК СОЛЕЙ 97 - ФК СТУДЕНА – С

 

КРЪГ 6 – 15/16.10. – 16,00 часа

26 ФК ДИВОТИНО - ФК СТУДЕНА - Н

27 ФК КИТКА - ФК СОЛЕЙ 97 – С

28 ФК ЧОРНИ 1920 - ФК ЗАПАДНО ЕХО - Н

29 ФК МАНИШ - ФК ЕНЕРГЕТИК - Н

30 ФК ЕРМА - ФК БАЛКАН - Н

 

КРЪГ 7 – 22.10. – 10,30 часа

31 ФК БАЛКАН - ФК ДИВОТИНО

32 ФК ЕНЕРГЕТИК - ФК ЕРМА

33 ФК ЗАПАДНО ЕХО - ФК МАНИШ

34 ФК СОЛЕЙ 97 - ФК ЧОРНИ 1920

35 ФК СТУДЕНА - ФК КИТКА

 

КРЪГ 8 – 05/06.11. – 14,00 часа

36 ФК МАНИШ - ФК СОЛЕЙ 97 - Н

37 ФК ЕРМА - ФК ЗАПАДНО ЕХО - Н

38 ФК БАЛКАН - ФК ЕНЕРГЕТИК – Н 10,30 ч

39 ФК ДИВОТИНО - ФК КИТКА - Н

40 ФК ЧОРНИ 1920 - ФК СТУДЕНА - Н

 

КРЪГ 9 – 12/13.11. – 14,00 часа

41 ФК ЕНЕРГЕТИК - ФК ДИВОТИНО – С 10,30 ч

42 ФК ЗАПАДНО ЕХО - ФК БАЛКАН - Н

43 ФК СОЛЕЙ 97 - ФК ЕРМА – С

44 ФК СТУДЕНА - ФК МАНИШ - Н

45 ФК КИТКА - ФК ЧОРНИ 1920 – С

 

Публикувай нов коментар

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

breznikonline