Loading

"Черногорец" води, "Чорни" пада

Въпреки че не стигна до победата в мача си срещу „Партизан” като гост, отборът на „Черногорец” поведе в таблицата за временното  класиране  след изиграване на мачовете от седмия кръг на първенството в Северната „А” ОФГ.Двата отбора не си вкараха гол и мачът завърши при резултат 0:0. Поредния си неуспех претърпя отборът на „Западно ехо”, който загуби в Банище от местния „Балкан” с 0:2. Голмайстори за домакините  са Борислав Божилов и Борис Давидков, като и двата гола са вкарани през второто полувреме. Във Витановци отборът на „Китка”е постигнал минимална победа с 1:0 над неубедително представящия се отбор на„Чорни” ( Брезник).Единственият гол в мача е дело на Ивелин Ангелов в 64-та минута, а отборът от Брезник вече пет кръга само веднъж е стигнал до победата.езултат 0:0.